Grupy dyskusyjne   »   pl.soc.polityka   »   45 zasad niewolenia Polski

45 zasad niewolenia Polski

Data: 2015-06-10 15:36:41
Autor: Klin....................................................
45 zasad niewolenia Polski
1. W gmachu ambasady nie nale偶y przyjmowa膰 偶adnych informator贸w terenowych rekrutuj膮cych si臋 z krajowc贸w. Spotkanie z tymi lud藕mi organizuj膮 nasze s艂u偶by specjalne w miejscach publicznych. Informacje przyjmuje ambasada za po艣rednictwem naszych s艂u偶b specjalnych.
2. Nale偶y szczeg贸lnie zadba膰 o to, aby nie by艂o 偶adnych kontakt贸w pomi臋dzy naszym wojskiem a ludno艣ci膮 cywiln膮 kraju. Niedopuszczalne jest sk艂adanie wizyt w domach krajowc贸w przez nasz膮 kadr臋 oficersk膮, ani nawi膮zywanie kontakt贸w przez naszych 偶o艂nierzy szeregowych z miejscowymi kobietami, ludno艣ci膮 lub 偶o艂nierzami krajowc贸w.
3. Przyspieszy膰 likwidacj臋 krajowc贸w zwi膮zanych z KPP, PPS, Walterowc贸w, KZMP AK i BCh i innych ugrupowa艅, kt贸re powsta艂y bez naszej inspiracji. Wykorzysta膰 w tym celu fakt istnienia zbrojnej opozycji.
4. Dopilnowa膰, aby do wszystkich akcji bojowych w pierwszej kolejno艣ci kierowa膰 偶o艂nierzy, kt贸rzy przed wst膮pieniem do Armii Ko艣ciuszkowskiej przebywali na naszym terytorium. Doprowadzi膰 do ich ca艂kowitej likwidacji.
5. Przy艣pieszy膰 zjednoczenie wszystkich partii w jedn膮 organizacj臋 i dopilnowa膰, aby wszystkie kluczowe stanowiska obsadzone by艂y przez ludzi zatwierdzonych przez nasze s艂u偶by specjalne.
6. Doprowadzi膰 do po艂膮czenia ca艂ego ruchu m艂odzie偶owego w jedn膮 organizacj臋, a stanowiska od szczebla powiatowego wzwy偶 obsadzi膰 przez ludzi zatwierdzonych przez nasze s艂u偶by specjalne. Do czasu zjednoczenia zlikwidowa膰 znanych przyw贸dc贸w harcerstwa.
7. Spowodowa膰 i dopilnowa膰, aby delegaci wyznaczeni na zjazdy partyjne nie zachowali mandat贸w na okres kadencji wybranych przez siebie w艂adz partyjnych. W 偶adnym wypadku delegaci nie mog膮 zwo艂ywa膰 posiedze艅 mi臋dzyzak艂adowych. W razie konieczno艣ci zwo艂ania takiego posiedzenia nale偶y wyeliminowa膰 ludzi, kt贸rzy wykazali si臋 aktywno艣ci膮 w wysuwaniu koncepcji postulat贸w. Na ka偶dy nast臋pny zjazd wybiera膰 nowych kandydat贸w (ruchowo), tylko wytypowanych przez nasze s艂u偶by specjalne.
8. Nale偶y zwr贸ci膰 baczn膮 uwag臋 na ludzi wyr贸偶niaj膮cych si臋 zmys艂em organizacyjnym, umiej膮cych sobie jedna膰 popularno艣膰. Ludzi takich nale偶y pozyska膰, a w razie odmowy nie dopuszcza膰 do wy偶szych stanowisk.
9. Doprowadzi膰 do tego, aby pracownicy na stanowiskach pa艅stwowych (z wyj膮tkiem s艂u偶b 艣cigania i pracownik贸w przemys艂u wydobywczego) otrzymywali niskie pobory. Dotyczy to w szczeg贸lno艣ci s艂u偶by zdrowia, wymiaru sprawiedliwo艣ci, o艣wiaty i kierownik贸w r贸偶nych szczebli.
10. Do wszystkich organ贸w w艂adzy i wi臋kszo艣ci zak艂ad贸w pracy wprowadzi膰 ludzi wsp贸艂pracuj膮cych z naszymi s艂u偶bami specjalnymi (bez wiedzy w艂adz krajowych).
11. Nale偶y zwr贸ci膰 szczeg贸ln膮 uwag臋, aby prasa krajowc贸w nie podawa艂a sumarycznych ilo艣ci rodzaj贸w towar贸w wysy艂anych do naszego kraju. Nie mo偶na te偶 r贸wnie偶 nazwa膰 to handlem. Nale偶y dopilnowa膰, aby prasa krajowa podkre艣la艂a ilo艣膰 towar贸w wysy艂anych przez nas do krajowc贸w, ale wspomina艂a, 偶e to w ramach wymiany handlowej.
12. Wp艂yn膮膰 na w艂adze krajowc贸w, aby nabywcy ziemi, parceli i grunt贸w nie otrzymywali akt贸w w艂asno艣ci, a jedynie akty nadania.
13. Ukierunkowa膰 polityk臋 w stosunku do rolnictwa indywidualnego tak, aby prowadzenie gospodarstw sta艂o si臋 nieop艂acalne, a wydajno艣膰 jak najmniejsza. W nast臋pnej kolejno艣ci przyst膮pi膰 do kolektywizacji wsi. W razie wyst膮pienia silniejszej opozycji nale偶y zmniejszy膰 dostawy 艣rodk贸w produkcji dla wsi i zwi臋kszy膰 powinno艣膰 wobec pa艅stwa. Je偶eli to nie pomo偶e, spowodowa膰, aby rolnictwo nie dawa艂o pe艂nego pokrycia potrzeb 偶ywno艣ciowych kraju i oprze膰 wy偶ywienie na imporcie.
14. Spowodowa膰, aby wszystkie zarz膮dzenia i akty prawne, gospodarcze, organizacyjne (z wyj膮tkiem wojskowych) nie by艂y precyzyjne.
15. Spowodowa膰, aby dla ka偶dej sprawy powo艂ywano kilka komisji, urz臋d贸w, instytucji spo艂ecznych, ale 偶adna z nich nie powinna mie膰 prawa podejmowania ostatecznej decyzji bez konsultacji z pozosta艂ymi (nie dotyczy przemys艂u wydobywczego).
16. Samorz膮dy w zak艂adach pracy nie mog膮 mie膰 偶adnego wp艂ywu na kierunek dzia艂ania przedsi臋biorstw. Mog膮 si臋 zajmowa膰 jedynie sposobem wykonywania zleconych zada艅.
17. Zwi膮zki zawodowe nie mog膮 mie膰 mo偶liwo艣ci sprzeciwu wobec polece艅 dyrekcji. Obci膮偶y膰 zwi膮zki inn膮 prac膮, jak organizowanie wczas贸w, zaopatrzenia, dzia艂alno艣ci rozrywkowej i o艣wiatowej, wycieczki oraz rozprowadzanie atrakcyjnych towar贸w, potwierdzanie opinii i decyzji w艂adz politycznych.
18. Nale偶y spowodowa膰, aby awansowano tylko tych pracownik贸w i kierownik贸w, kt贸rzy wzorowo wykonuj膮 przydzielone im zadania i nie wykazuj膮 sk艂onno艣ci do analizowania spraw wychodz膮cych poza te dzia艂ania.
19. Krajowcom na stanowiskach partyjnych, pa艅stwowych i gospodarczych nale偶y stworzy膰 warunki do dzia艂a艅, kt贸re b臋d膮 kompromitowa膰 ich w oczach podw艂adnych i zamyka膰 im powr贸t do 艣rodowisk, z kt贸rych pochodz膮.
20. Kadrze oficerskiej rekrutuj膮cej si臋 z krajowc贸w mo偶na powierza膰 odpowiednie stanowiska pod warunkiem, 偶e s膮 tam     ju偶 nasze s艂u偶by specjalne.
21. Otoczy膰 szczeg贸lnym nadzorem ilo艣ci amunicji do wszystkich rodzaj贸w broni, z ka偶dego arsena艂u akcyjnego i 膰wicze艅 w ostrym strzelaniu prowadzi膰 swoiste rozliczenia.
22. Obj膮膰 szczeg贸lnym nadzorem wszelkie laboratoria i instytucje naukowo-badawcze.
23. Nale偶y zwr贸ci膰 szczeg贸ln膮 uwag臋 na ruch racjonalizatorski i wynalazczy, rozwija膰 go i popiera膰, ale wszystkie odkrycia dok艂adnie rejestrowa膰 i zapisem przekazywa膰 do centrali. Dopuszcza膰 do realizacji tylko te wynalazki, kt贸re przydatne s膮 w przemy艣le wydobywczym, wst臋pnej obr贸bki i okre艣lone w specjalnej instrukcji. Nie mog膮 by膰 realizowane te odkrycia, kt贸re mog艂yby doprowadzi膰 do wzrostu produkcji kosztem ograniczenia wydobycia surowc贸w lub zaniechania zalecanych dzia艂a艅. W wypadku g艂o艣nych odkry膰 spowodowa膰 ich sprzedanie za granic臋. Nie dopuszcza膰 do publikacji zawieraj膮cych warto艣ci i opisy wynalazk贸w.
24. Spowodowa膰 zak艂贸cenia w punktualno艣ci transport贸w (z wyj膮tkiem transportu okre艣lonego w instrukcji NK 552-46).
25. Inspirowa膰 zwo艂ywanie narad 艣rodowiskowych i problemowych, zbiera膰 stawiane tam wnioski i propozycje, rejestrowa膰 wnioskodawc贸w, a realizowa膰 lini臋 okre艣lon膮 w instrukcjach.
26. Spopularyzowa膰 wywiady z lud藕mi pracy na aktualne tematy produkcyjne, w kt贸rych zawarta jest krytyka przesz艂o艣ci lub lokalnego ba艂aganu, ale nie doprowadza膰 do likwidacji przyczyn krytykowanych zjawisk.
27. Wyst膮pienia publiczne w艂adz krajowc贸w mog膮 zawiera膰 akcenty narodowe i historyczne, ale nie mog膮 prowadzi膰 do zjednoczenia ducha narodu.
28. Zwr贸ci膰 baczn膮 uwag臋, czy w odbudowywanych i nowych wi臋kszych miastach i osiedlach nie budowano uj臋膰 wodnych niezale偶nych od g艂贸wnej sieci wodoci膮gowej. Stare uj臋cia wodne i studnie uliczne systematycznie likwidowa膰.
29. Przy odbudowie i rozbudowie przemys艂u dopilnowa膰, aby 艣cieki przemys艂owe sp艂ywa艂y do rzek mog膮cych stanowi膰 rezerwaty wody pitnej.
30. Mieszkania w nowych osiedlach i odbudowywanych miastach nie mog膮 zawiera膰 dodatkowych pomieszcze艅 pozwalaj膮cych na hodowl臋 inwentarza lub gromadzenie 偶ywno艣ci na d艂u偶ej i w wi臋kszych ilo艣ciach.
31. Spowodowa膰, aby prywatne przedsi臋biorstwa i rzemie艣lnicy otrzymywali surowce i urz膮dzenia niepozwalaj膮ce na produkcj臋 artyku艂贸w dobrej, jako艣ci, a ceny tych produkt贸w powinny by膰 wy偶sze od podobnych wytwarzanych przez pa艅stwo.
32. Doprowadzi膰 do maksymalnej rozbudowy administracji biurowej wszystkich stopni. Mo偶na dopuszcza膰 krytyk臋 dzia艂alno艣ci administracyjnej, ale nie wolno pozwoli膰 na jej zmniejszenie ani sprawn膮 prac臋.
33. Nale偶y dopilnowa膰 wszystkich plan贸w produkcyjnych w przemys艂ach wydobywczych i w dzia艂ach okre艣lonych odpowiednimi instrukcjami i nie wolno dopu艣ci膰 do wykonania zaopatrzenia rynku krajowego.
34. Szczeg贸lnej obserwacji podda膰 Ko艣ci贸艂 i tak ukierunkowa膰 dzia艂alno艣膰 o艣wiatowo-wychowawcz膮, aby wzbudzi膰 powszechny wstr臋t do tej instytucji. Obj膮膰 baczn膮 uwag膮 i kontrol膮 ko艣cielne drukarnie, biblioteki, archiwa, kazania, kol臋dowania, tre艣ci nauk religijnych oraz obrz臋dy pogrzebowe.
35. W szkolnictwie podstawowym, zawodowym, a w szczeg贸lno艣ci w szko艂ach 艣rednich i wy偶szych doprowadzi膰 do usuni臋cia nauczycieli ciesz膮cych si臋 powszechnym autorytetem i uznaniem. Na ich miejsce wprowadzi膰 ludzi mianowanych. Doprowadzi膰 do zerwania korelacji mi臋dzy przedmiotami, do ograniczenia wydawania materia艂贸w 藕r贸d艂owych, do usuni臋cia ze szk贸艂 艣rednich 艂aciny, greki, filozofii og贸lnej, logiki i genetyki. W historii nie mo偶na podawa膰, co kt贸ry w艂adca chcia艂 zrobi膰 lub zrobi艂 dla kraju, trzeba natomiast ukazywa膰 tyrani臋 kr贸l贸w oraz walki uciemi臋偶onego ludu. W szkolnictwie zawodowym doprowadzi膰 do w膮skich specjalizacji.
36. Inspirowa膰 organizowanie imprez pa艅stwowych zwi膮zanych z walk膮 krajowc贸w z zaborcami (z wyj膮tkiem zaboru rosyjskiego), szczeg贸lnie z Niemcami i walki o socjalizm.
37. W publikacjach krajowych nie dopuszcza膰 opracowa艅 traktuj膮cych o krajowcach przebywaj膮cych w naszym pa艅stwie do rewolucji i w czasie II wojny 艣wiatowej.
38. W razie powstania organizacji popieraj膮cej sojusz z naszym pa艅stwem, ale zmierzaj膮cej do kontroli dzia艂alno艣ci gospodarczej oficjalnych w艂adz kraju, nale偶y natychmiast podj膮膰 dzia艂alno艣膰 (niezale偶nie od w艂adz kraju) obci膮偶aj膮c te organizacje tendencjami nacjonalistycznymi i szowinistycznymi. Formy dzia艂alno艣ci: burzenie naszych pomnik贸w i cmentarzy, publikowanie ulotek wyszydzaj膮cych nasz nar贸d, nasz膮 kultur臋, sens zawartych uk艂ad贸w. Do prac propagandowych anga偶owa膰 krajowc贸w i wykorzystywa膰 istniej膮c膮 nienawi艣膰 do nas.
39. Zadba膰 o budow臋 i rozbudow臋 most贸w, dr贸g i licznych po艂膮cze艅, aby w razie konieczno艣ci interwencji wojskowej mo偶na by艂o szybko i z ka偶dej strony dotrze膰 do punktu oporu lub koncentracji si艂 opozycji.
40. Pilnowa膰, aby aresztowano przeciwnik贸w politycznych. Rozpracowa膰 przeciwnik贸w z autorytetem w艣r贸d krajowc贸w. Likwidowa膰 w drodze tzw. zaj艣膰 sytuacyjnych przypadkowych, zanim stan膮 si臋 g艂o艣nymi lub aresztowa膰 ich wcze艣niej za wykroczenia kryminalne.
41. Nie dopuszcza膰 do rehabilitacji os贸b skazanych w procesach politycznych. W razie konieczno艣ci rehabilitacji mo偶na j膮 przeprowadzi膰 tylko pod warunkiem, 偶e sprawa b臋dzie uznana za pomy艂k臋 s膮dow膮, bez wszczynania dochodzenia i stawiania przed s膮dem winnych pomy艂ki (s臋dzi贸w, 艣wiadk贸w, oskar偶ycieli, informator贸w).
42. Nie wolno stawia膰 przed s膮dem ludzi na stanowiskach kierowniczych obsadzonych przez parti臋, kt贸rzy sw膮 dzia艂alno艣ci膮 spowodowali straty lub wywo艂ali niezadowolenie podw艂adnych. W sytuacjach drastycznych nale偶y ich odwo艂a膰 ze stanowiska i przenie艣膰 do innych miejscowo艣ci na stanowiska r贸wnorz臋dne lub wy偶sze. W skrajnych sytuacjach ulokowa膰 na stanowiskach nie kierowniczych i traktowa膰, jako rezerw臋 kadrow膮 do p贸藕niejszej wymiany.
43. Og艂asza膰 publicznie procesy ludzi ze stanowisk kierowniczych (wojsko, ministerstwa, g艂贸wne zarz膮dy, szkolnictwo) oskar偶onych o dzia艂alno艣膰 przeciwko ludowi, przeciwko socjalizmowi, przeciwko industrializacji. B臋dzie to mobilizowa膰 czujno艣膰 mas pracuj膮cych.
44. Dba膰 o wymian臋 ludzi na stanowiskach roboczych przez dopuszczenie do tych funkcji ludzi z awans贸w, maj膮cych najni偶sze kwalifikacje.
45. Spowodowa膰 nap艂yw do szk贸艂 wy偶szych ludzi pochodz膮cych z najni偶szych grup spo艂ecznych, kt贸rzy nie wykazuj膮 zainteresowa艅 zawodowych, a tylko ch臋膰 zdobycia dyplomu.

藕r贸d艂o: grypa666

45 zasad niewolenia Polski

Nowy film z video.banzaj.pl wi阠ej »
Redmi 9A - recenzja bud縠towego smartfona