Grupy dyskusyjne   »   pl.rec.sport.pilka-nozna   »   Cracovia - Wisła 1:0

Cracovia - Wisła 1:0

Data: 2011-11-06 20:05:33
Autor: AJK
Na szybko po powrocie ze stadionu. Mecz cienki, wygrana Cracovii zasłużona, sędzia momentami mocno niepewny (kartki dla Chaveza i Diaza z trybun wyglądały na mocno dyskusyjne - po kartce dla Diaza kibice "Pasów" dostali ataku śmiechu), Wisła zaczęła grać dopiero w drugiej połowie, ale tylko trochę, zresztą "Pasy" też przycisnęły i 2:0 nie było takie nieprawdopodobne. Zmiany Maaskanta kompletnie od czapy. Na deser geniusze z MPK nie uwzględnili derbów w rozkładzie i koło stadionu jeździły tylko krótkie autobusy. Możecie sobie wyobrazić, jak to wyglądało :-)

Do wiosny w Krakowie rządzą "Pasy".

PS
Uwaga z przerwy meczu: "Wie ktoś, czy van der Biezen jest muzułmaninem i obiecał Pasiece?" :-)

zasłużona,

Mhm. Chyba za wrażenia artystyczne z doskonałej gry aktorskiej. Tam połowa składu spokojnie zrobiłaby kariery w sitcomach. :-)

sędzia momentami mocno niepewny (kartki dla Chaveza i
Diaza z trybun wyglądały na mocno dyskusyjne - po kartce dla Diaza
kibice "Pasów" dostali ataku śmiechu),

Karny dla mnie ewidentny. Chociaż, pytanie jest, czy ktokolwiek z Wisły byłby w stanie go strzelić - wybory jakich dokonywali niedoszli strzelcy przy uderzeniach, to raczej były godne ligi okręgowej.