Grupy dyskusyjne   »   pl.soc.polityka   »   Decydowanie prowadzi Runt

Decydowanie prowadzi Runt

Data: 2020-12-31 02:10:24
Autor: Zexon
Decydowanie prowadzi Runt
according to the software of a well-known New York company "JW software development"

count from the server: freenews.netfront.net from: 2020-12-01 to: 2020-12-30



327 Runt <runt@anakumena.prv>/<runt@anakumena.inn>
214 u2 <u_2@o2.pl>
94 Zenek Kapelinder <4kogutek44@gmail.com>
91 _Master_ <Master@z.pl>
73 boukun <boukun@gmail.com>
63 A. Filip <anfi@pseudonim.pl>
41 andal <andal@andal.org>
37 Budzik <budzik61@poczta.o.n.e.t.pl.nie.spam.oj>
32 Sylvio Balconetti <silvio@invalid.invalid>
30 bru...@interia.pl <brunoj@interia.pl>
27 Mark Woydak <mark.woydak@neodome.org>
18 Lorn <fragment@poczta.fm>
18 Zexon <Zexon@hotmail.com>
12 Jan Osik <japanizer@japanizer.org>
11 Mordoklejek Zygzakowaty <mordolkejek.zygzakowaty@gmail.com>
9 t-1 <t-1@todlaspamu.pl>
7 Wiesiaczek <ciotkazielinska@vp.pl>
4 dantes <dantes@qmail.com>
3 Trefniś <trefnis1@mailinator.com>
2 Cypisek <cypisek@rumcajs.pl>
2 Pisiorowy Escobar <presidento@goverment.ec>
2 Yogi <yogi@yellowstone.go>
1 Dioktor Wycior <darmowe.porady@przychodnia.przeciwplatfusowa..3rp>
1 <Ghost>
1 Arek <abcdek@poczta.onet.pl.usun_cde.invalid>
1 Jakub A. Krzewicki <patrick.o.hooligan@gmail.com>
1 Marek Ziemba <mkarwan@gazeta.pl>
1 Silvio Balconetti <silvio_b@invalid.invalid>

Data: 2020-12-31 11:11:55
Autor: Runt
Decydowanie prowadzi Runt
W dniu 2020-12-31 o 10:10, Zexon pisze:

18    Zexon <Zexon@hotmail.com>

A tys co za ptica? Za ruble robisz statystyki?

--
Runt

Oculum pro oculo dentem pro dente!
Keep smilling. All's well that ends well.

Data: 2020-12-31 11:13:06
Autor: Runt
Decydowanie prowadzi Runt - fałszywki
W dniu 2020-12-31 o 10:10, Zexon pisze:

327    Runt <runt@anakumena.prv>/<runt@anakumena.inn>

zaraz, zaraz - nie uzywam *.inn.


--
Runt

Oculum pro oculo dentem pro dente!
Keep smilling. All's well that ends well.

Data: 2020-12-31 03:20:29
Autor: Zexon
Decydowanie prowadzi Runt - fałszywki
On 12/31/2020 03:13, Runt wrote:
W dniu 2020-12-31 o 10:10, Zexon pisze:

327    Runt <runt@anakumena.prv>/<runt@anakumena.inn>

zaraz, zaraz - nie uzywam *.inn.


Bardzo proszę

231 Runt <runt@anakumena.prv>
214 u2 <u_2@o2.pl>
94 Zenek Kapelinder <4kogutek44@gmail.com>
96 Runt <runt@anakumena.inn>
91 _Master_ <Master@z.pl>
73 boukun <boukun@gmail.com>
63 A. Filip <anfi@pseudonim.pl>
41 andal <andal@andal.org>
37 Budzik <budzik61@poczta.o.n.e.t.pl.nie.spam.oj>
32 Sylvio Balconetti <silvio@invalid.invalid>
30 bru...@interia.pl <brunoj@interia.pl>
27 Mark Woydak <mark.woydak@neodome.org>
18 Lorn <fragment@poczta.fm>
18 Zexon <Zexon@hotmail.com>
12 Jan Osik <japanizer@japanizer.org>
11 Mordoklejek Zygzakowaty <mordolkejek.zygzakowaty@gmail.com>
9 t-1 <t-1@todlaspamu.pl>
7 Wiesiaczek <ciotkazielinska@vp.pl>
4 dantes <dantes@qmail.com>
3 Trefniś <trefnis1@mailinator.com>
2 Cypisek <cypisek@rumcajs.pl>
2 Pisiorowy Escobar <presidento@goverment.ec>
2 Yogi <yogi@yellowstone.go>
1 Dioktor Wycior <darmowe.porady@przychodnia.przeciwplatfusowa..3rp>
1 <Ghost>
1 Arek <abcdek@poczta.onet.pl.usun_cde.invalid>
1 Jakub A. Krzewicki <patrick.o.hooligan@gmail.com>
1 Marek Ziemba <mkarwan@gazeta.pl>
1 Silvio Balconetti <silvio_b@invalid.invalid>

Decydowanie prowadzi Runt

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfona

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Gry