Grupy dyskusyjne   »   pl.soc.polityka   »   Fantastyczny finisz, prowadzi Runt

Fantastyczny finisz, prowadzi Runt

Data: 2020-12-29 14:26:19
Autor: Zexon
Fantastyczny finisz, prowadzi Runt
Grudzień 01  - grudzień 29

320 Runt <runt@anakumena.prv>
210 u2 <u_2@o2.pl>
94 Zenek Kapelinder <4kogutek44@gmail.com>
90 _Master_ <Master@z.pl>
72 boukun <boukun@gmail.com>
60 A. Filip <anfi@pseudonim.pl>
41 andal <andal@andal.org>
37 Budzik <budzik61@poczta.o.n.e.t.pl.nie.spam.oj>
32 Sylvio Balconetti <silvio@invalid.invalid>
30 bru...@interia.pl <brunoj@interia.pl>
27 Mark Woydak <mark.woydak@neodome.org>
18 Lorn <fragment@poczta.fm>
17 Zexon <Zexon@hotmail.com>
12 Jan Osik <japanizer@japanizer.org>
11 Mordoklejek Zygzakowaty <mordolkejek.zygzakowaty@gmail.com>
9 t-1 <t-1@todlaspamu.pl>
7 Wiesiaczek <ciotkazielinska@vp.pl>
4 dantes <dantes@qmail.com>
3 Trefniś <trefnis1@mailinator.com>
2 Cypisek <cypisek@rumcajs.pl>
2 Pisiorowy Escobar <presidento@goverment.ec>
2 Yogi <yogi@yellowstone.go>
1 Dioktor Wycior <darmowe.porady@przychodnia.przeciwplatfusowa..3rp>
1 <Ghost>
1 Arek <abcdek@poczta.onet.pl.usun_cde.invalid>
1 Jakub A. Krzewicki <patrick.o.hooligan@gmail.com>
1 Silvio Balconetti <silvio_b@invalid.invalid>

Data: 2020-12-29 22:33:32
Autor: boukun
Fantastyczny finisz, prowadzi Runt
W dniu 29.12.2020 o 22:26, Zexon pisze:
Grudzień 01  - grudzień 29

320    Runt <runt@anakumena.prv>
210    u2 <u_2@o2.pl>
94    Zenek Kapelinder <4kogutek44@gmail.com>
90    _Master_ <Master@z.pl>
72    boukun <boukun@gmail.com>
60    A. Filip <anfi@pseudonim.pl>
41    andal <andal@andal.org>
37    Budzik <budzik61@poczta.o.n.e.t.pl.nie.spam.oj>
32    Sylvio Balconetti <silvio@invalid.invalid>
30    bru...@interia.pl <brunoj@interia.pl>
27    Mark Woydak <mark.woydak@neodome.org>
18    Lorn <fragment@poczta.fm>
17    Zexon <Zexon@hotmail.com>
12    Jan Osik <japanizer@japanizer.org>
11    Mordoklejek Zygzakowaty <mordolkejek.zygzakowaty@gmail.com>
9    t-1 <t-1@todlaspamu.pl>
7    Wiesiaczek <ciotkazielinska@vp.pl>
4    dantes <dantes@qmail.com>
3    Trefniś <trefnis1@mailinator.com>
2    Cypisek <cypisek@rumcajs.pl>
2    Pisiorowy Escobar <presidento@goverment.ec>
2    Yogi <yogi@yellowstone.go>
1    Dioktor Wycior <darmowe.porady@przychodnia.przeciwplatfusowa..3rp>
1    <Ghost>
1    Arek <abcdek@poczta.onet.pl.usun_cde.invalid>
1    Jakub A. Krzewicki <patrick.o.hooligan@gmail.com>
1    Silvio Balconetti <silvio_b@invalid.invalid>

Google zliczy tylko statystykę w ilu wątkach dany autor brał udział, ale już nie zlicza, ile odpowiedzi (spamu) udzielił autor w poszczególnych wątkach. Tak więc o kant dupy rozbić takie dane spamowania.
--
boukun

Data: 2020-12-30 11:02:51
Autor: Runt
Fantastyczny finisz 2020
W dniu 2020-12-29 o 22:26, Zexon pisze:
Grudzień 01  - grudzień 29

320    Runt <runt@anakumena.prv>
210    u2 <u_2@o2.pl>
94    Zenek Kapelinder <4kogutek44@gmail.com>


zenus tak sie starał i kicha ;-))))
ale się załapał! należy mu się kopniak! ;-)))
przyłóż sie zenusiu.
nie pisz już na pl.misc.budowanie ;-)))



--
Runt

Oculum pro oculo dentem pro dente!
Keep smilling. All's well that ends well.

Fantastyczny finisz, prowadzi Runt

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfona

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme