Mark wrote:
Ja pier....

Tyle moge o tym meczu powiedziec.
A to co zrobil Boruc, to kladzie na lopatki kiksa Kuszczaka.

No, niestety. Po pierwszych artykulach na temat Boruca Leo powinien natychmiast go odsunac od kadry i dac ultimatum: "albo albo". A tak, mamy 2 mecze zawalone przez niego i mizerne szanse na awans.
yamma

Data: 2009-03-30 07:44:55
Autor: Jan Strybyszewski
yamma pisze:
Mark wrote:
Ja pier....

No jasne jelenia trzeba znalesc.   Tylko ze w tym meczu do kiksa Boruca powinno byc 2:0 dla nas a potem 15 minut pracy i 3:1 a nie grania jak ostatnie ....  remis bylby niesprawiedliwy.

yamma

Data: 2009-03-30 09:08:12
Jan Strybyszewski wrote:

No, niestety. Po pierwszych artykulach na temat Boruca Leo powinien
natychmiast go odsunac od kadry i dac ultimatum: "albo albo". A tak,
mamy 2 mecze zawalone przez niego i mizerne szanse na awans.

No jasne jelenia trzeba znalesc.   Tylko ze w tym meczu do kiksa
Boruca powinno byc 2:0 dla nas a potem 15 minut pracy i 3:1 a nie
grania jak ostatnie ....  remis bylby niesprawiedliwy.

Jakiego jelenia? Boruc ma problemy z psychika a zdekoncentrowany bramkarz, to proszenie sie o klopoty. To nie jest pilkarz z pola, który schowa sie za przeciwnika i jakos przecipie 90 minut. Nikt w Polsce nie ujmuje mu tego, co zrobil na Euro ale to bylo kilka miesiecy temu i od tego czasu wiele sie zmienilo. Bramkarz, to dosc wredna pozycja - spada sie z wysokiego konia (przypomnij sobie Dudka). W ostatnim meczu zawinila cala defensywna trójka i wcale sie nie zdziwie jesli Leo na mecz z San Marino wlasnie ta trójke wymieni (na Fabianskiego/Zaluske oraz Bosackiego i Kokoszke). Zreszta, Zewlakow chyba nabawil sie jakiejs kontuzji. No i pewnie za Bandrowskiego zagra Tralka.