Data: 2009-03-25 01:58:20 | |
Autor: Hautameki | |
Kolejna zabawna aukcja | |
A najlepszy jest zwrot "POZA WIDOCZNYM USZKODZENIEM SAMOCHÓD
BEZWYPADKOWY" :D http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8170354 |
Data: 2009-03-25 10:32:57 | |
Autor: J.F. | |
Kolejna zabawna aukcja | |
A najlepszy jest zwrot "POZA WIDOCZNYM USZKODZENIEM SAMOCHÓD Coz chcesz - to dla tych co sie martwia ze po wypadku silnik przestanie dobrze dzialac, albo zaczynaja rozmowe od "gdzie sa zdjecia sprzed wypadku" . J. |
Data: 2009-03-25 10:38:55 | |
Autor: Pawel W. | |
Kolejna zabawna aukcja | |
A najlepszy jest zwrot "POZA WIDOCZNYM USZKODZENIEM SAMOCHÓD BEZWYPADKOWY" :D http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8170354 Po czym wnosisz, ze jest "wypadkowy"? Ja tu zwykla kolizje widze. p. |
Data: 2009-03-25 11:08:49 | |
Autor: szerszen | |
Kolejna zabawna aukcja | |
Użytkownik "Pawel W." <topauto.wytnij@onet.pl> napisał w wiadomo¶ci news:gqcukg$8kt$1nemesis.news.neostrada.pl... Po czym wnosisz, ze jest "wypadkowy"? Ja tu zwykla kolizje widze. jak dla mnie to on jest po fikolku, ale jak dla ciebie to zwykla kolicja to ok ;) |
Data: 2009-03-25 11:33:45 | |
Autor: J.F. | |
Kolejna zabawna aukcja | |
Użytkownik "Pawel W." <topauto.wytnij@onet.pl> napisał w wiadomo¶ci Fikolek to moze nawet nie jest kolizja :-) J. |
Data: 2009-03-25 11:33:59 | |
Autor: Paweł W. | |
Kolejna zabawna aukcja | |
Mi też to na fikołka wygl±da, ale jako¶ szyba czołowa cała (tak mi się z fotek wydaje), prawej szybki chyba nie ma, wygl±da jakby fikn±ł i się na prawym boku położył. Jak zwał tak zwał, tak czy siak dzwonek był, a taki jak ten może być nieprzyjemny, bo moja znajoma przy dużo dużo mniejszym życie straciła i wypadek wtedy to był.Po czym wnosisz, ze jest "wypadkowy"? Ja tu zwykla kolizje widze. p. |
Data: 2009-03-25 10:43:21 | |
Autor: G Nowak | |
Kolejna zabawna aukcja | |
A najlepszy jest zwrot "POZA WIDOCZNYM USZKODZENIEM SAMOCHÓD W ogole zastanawia mnie jedno. Mowi sie, ze samochod po przekladce z "Anglika" juz nie to. Moze i cos w tym jest ale na lawetowanie wrakow po szkodzie calkowitej i naprawianie ich warsztacie u "pana Zenka" ludzie sie juz tak nie krzywia ;) -- pozdr g |
Data: 2009-03-25 12:26:46 | |
Autor: SOCAR | |
Kolejna zabawna aukcja | |
Dnia Wed, 25 Mar 2009 10:43:21 -0000, G Nowak napisał(a):
A najlepszy jest zwrot "POZA WIDOCZNYM USZKODZENIEM SAMOCHÓD Bo to nie jest powypadkowe auto. To jest nówka nie¶migana, a jak ¶migana to przez dziadka dookoła szopy i tylko w niedziele po niemieckich autostradach. Facet sprzedaje pewnie auto dla kogo¶ kto posiada czas i czę¶ci do tej Hondy, wyklepie, pomaluje, powymienia i sprzeda za ... 2x wiecej ? I wtedy to będzie już "nófka!" -- SOCAR |
Data: 2009-03-25 20:19:08 | |
Autor: bratPit | |
Kolejna zabawna aukcja | |
A najlepszy jest zwrot "POZA WIDOCZNYM USZKODZENIEM SAMOCHÓD hmm, ale tu nie trzeba nawet zadnej cwiartki wstawic wiec ten samochód jest w 100% bezwypadkowy... ;-) brat |
Data: 2009-03-26 14:54:31 | |
Autor: Marcin Jan | |
Kolejna zabawna aukcja | |
Hautameki pisze:
A najlepszy jest zwrot "POZA WIDOCZNYM USZKODZENIEM SAMOCHÓD też mnie bawią takie opisy. Czasem widzę też że auto do wypadku (kolizy) było 100% bezwypadkowe(bezkolizyjne). Jakby to miało jakieś znaczenie. Ale nie ma co się dziwić taki jak wszędzie. Oglądam katalog wczasów zagranicą, w którym podana jest cena za pokój 3 osobowy, po czym na końcu katalogu takim maczkiem podane są ogólne warunki i tu dowiadujemy się że pokój 3 osobowy to pokój 2 osobowy z dostawką. Więc teraz jest tak że można mówić czarne i dodać że to czarne jest w kolorze białym. -- Z pozdrowieniem marcin jan "Nienawidzę Twoich poglądów, ale dam się zabić abyś mógł je głosić" |