Data: 2009-03-25 10:38:55 | |
Autor: Pawel W. | |
Kolejna zabawna aukcja | |
A najlepszy jest zwrot "POZA WIDOCZNYM USZKODZENIEM SAMOCHÓD BEZWYPADKOWY" :D http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8170354 Po czym wnosisz, ze jest "wypadkowy"? Ja tu zwykla kolizje widze. p. |
Data: 2009-03-25 11:08:49 | |
Autor: szerszen | |
Kolejna zabawna aukcja | |
Użytkownik "Pawel W." <topauto.wytnij@onet.pl> napisał w wiadomości news:gqcukg$8kt$1nemesis.news.neostrada.pl... Po czym wnosisz, ze jest "wypadkowy"? Ja tu zwykla kolizje widze. jak dla mnie to on jest po fikolku, ale jak dla ciebie to zwykla kolicja to ok ;) |
Data: 2009-03-25 11:33:45 | |
Autor: J.F. | |
Kolejna zabawna aukcja | |
Użytkownik "Pawel W." <topauto.wytnij@onet.pl> napisał w wiadomości Fikolek to moze nawet nie jest kolizja :-) J. |
Data: 2009-03-25 11:33:59 | |
Autor: Paweł W. | |
Kolejna zabawna aukcja | |
Mi też to na fikołka wygląda, ale jakoś szyba czołowa cała (tak mi się z fotek wydaje), prawej szybki chyba nie ma, wygląda jakby fiknął i się na prawym boku położył. Jak zwał tak zwał, tak czy siak dzwonek był, a taki jak ten może być nieprzyjemny, bo moja znajoma przy dużo dużo mniejszym życie straciła i wypadek wtedy to był.Po czym wnosisz, ze jest "wypadkowy"? Ja tu zwykla kolizje widze. p. |