Grupy dyskusyjne   »   pl.misc.samochody   »   Kolejna zabawna aukcja

Kolejna zabawna aukcja

Data: 2009-03-25 10:38:55
Autor: Pawel W.
Kolejna zabawna aukcja

A najlepszy jest zwrot "POZA WIDOCZNYM USZKODZENIEM SAMOCHÓD
BEZWYPADKOWY" :D
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8170354

Po czym wnosisz, ze jest "wypadkowy"? Ja tu zwykla kolizje widze.

p.

Data: 2009-03-25 11:08:49
Autor: szerszen
Kolejna zabawna aukcja

jak dla mnie to on jest po fikolku, ale jak dla ciebie to zwykla kolicja to ok ;)

Data: 2009-03-25 11:33:45
Autor: J.F.
Kolejna zabawna aukcja
Użytkownik "Pawel W." <topauto.wytnij@onet.pl> napisał w wiadomości

Fikolek to moze nawet nie jest kolizja :-)

J.

Data: 2009-03-25 11:33:59
Autor: Paweł W.
Kolejna zabawna aukcja

Mi też to na fikołka wygląda, ale jakoś szyba czołowa cała (tak mi się z fotek wydaje), prawej szybki chyba nie ma, wygląda jakby fiknął i się na prawym boku położył. Jak zwał tak zwał, tak czy siak dzwonek był, a taki jak ten może być nieprzyjemny, bo moja znajoma przy dużo dużo mniejszym życie straciła i wypadek wtedy to był.

p.

Kolejna zabawna aukcja

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfona