Grupy dyskusyjne   »   pl.rec.motocykle   »   Nowy zlot motocyklowy

Nowy zlot motocyklowy

Data: 2013-10-31 17:54:31
Autor: MTX 80
Nowy zlot motocyklowy
Witam serdecznie wszystkich motocyklistów,mam 20 lat i mieszkam w bardzo pięknym miejscu nad samym Jeziorem Jeziorak z bezpośrednim do niego dostępem i w zeszłe wakacje wpadłem wraz z moimi rodzicami na pomysł organizacji zlotów motocyklowych ponieważ uważam że jest to idealne do tego miejsce.Chciałbym się tylko od was ludzi którzy wydaje mi się że byli już nie raz na tego typu imprezach dowiedzieć co powinno się tam znajdować? Zorganizowałem już koncert muzyczny,myśle że nie zabraknie też przekąsek typu zapiekanki hot-dogi,piwa kuflowego itp.A co dalej?o czym nie wspomniałem,a powinienem?Dodam też że mój terem ma pow 2 ha i jeszcze raz powtórze że cały ten teren jest z bezpośrednim dostępem do Jeziora na całej jego długości dlatego uważam że każdy powinien być wyposażony w namiot.A brzeg jest bardzo płytki,w odległości 60 m od brzegu grunt sięga dopiero 2 m głębokości czyli nawet nocne kąpiele nie zagrożą utonięciem.Czekam na porady od was i z góry za nie dziękuje.

--
Wysłano z czytnika Ścigacz.pl -> http://grupy.scigacz.pl/

Data: 2013-11-01 16:56:32
Autor: Johnny
Nowy zlot motocyklowy
Użytkownik "MTX 80"  idzie w dobrym kierunku:

Witam serdecznie wszystkich motocyklistów,mam 20 lat i mieszkam w bardzo pięknym miejscu nad samym Jeziorem Jeziorak z bezpośrednim do niego dostępem i w zeszłe wakacje wpadłem wraz z moimi rodzicami na pomysł organizacji zlotów motocyklowych


Pomysł bardzo dobry. Generalnie motonici wybredni nie są - starczy im wodopój piwny, kiełbaski, dobra pogoda i miejsce sympatyczne. Ważne (dla mnie przynajmniej aby klopy były czyste i jeśli to możliwe stacjonarne, a nie capiące toi toie. Skoro zorganizowałeś już tam koncert to dasz sobie rade ze zlotem motocyklowym.

Pozdrawiam Johnny

Nowy zlot motocyklowy

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfona

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport