Grupy dyskusyjne   »   pl.biznes   »   Sales Manager - Wrocław (praca)

Sales Manager - Wrocław (praca)

Data: 2009-05-21 09:39:56
Autor: Monika Kijaszek
Internet to Twoja pasja? Rozumiesz potencjał technologii internetowych? Masz
talent handlowy i lubisz kontakt z Klientem? Janmedia Interactive
(www.janmedia.pl) szuka  nieprzeciętnych i kreatywnych osób na stanowisko: Sales Manager

Główne wymagania:
•bardzo dobra znajomość technologii internetowych i zrozumienie Internetu,
•znajomość zagadnień emarketingu, eCommerce, eLearning, CMS,
•doświadczenie w sprzedaży - umiejętność w nawiązywaniu trwałych kontaktów
biznesowych i talent handlowy.

Pozostałe wymagania:
•komunikatywna znajomość języka angielskiego, •kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów, •zaangażowanie w wykonywane prace, •umiejętność pracy pod presją czasu. Dodatkowe atuty:
•doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
•udział w projektach niekonwencjonalnych i niekomercyjnych, •ukończone studia z zakresu marketingu, ekonomii, itp.
•bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy,
•pozytywne nastawienie.

Zakres obowiązków:
•nadzorowanie procesu sprzedaży bieżących zapytań od Klientów (rozpoznanie
potrzeb, ofertowanie, negocjacje umów),
•pozyskiwanie nowych klientów w Polsce i Europie, utrzymywanie i rozwijanie
dobrych relacji z klientami,
•planowanie nowych usług z zakresu marketingu, badań i technologii internetowych,
•kreowanie wizerunku Janmedia. Oferujemy:
•zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie,
•płacę podstawową + premię zależną od wartości sprzedanych projektów,
•dużą odpowiedzialność i samodzielność w prowadzonych działaniach, •wsparcie rozwoju osobistego (program szkoleń, możliwość stażu w USA), •elastyczny tryb pracy,
•pracę z innowacyjnymi projektami IT dla klientów z terenu Polski, UE i USA.