Grupy dyskusyjne   »   pl.soc.polityka   »   Z serii "Prawi i Sprawiedliwi" odc. "Zamiast prokuratora i sądu"

Z serii "Prawi i Sprawiedliwi" odc. "Zamiast prokuratora i sądu"

Data: 2018-08-30 00:44:32
Autor: Bruno Brunowski
Z serii "Prawi i Sprawiedliwi" odc. "Zamiast prokuratora i sądu"
W 2016 r. Centralne Biuro Antykorupcyjne miało materiał do postawienia  zarzutów korupcyjnych dwóm posłom PiS z Radomia.
"Jak relacjonuje nasz informator, prezes Kaczyński wezwał Suskiego i Andrzeja Kosztowniaka na Nowogrodzką. Kosztowniak miał usłyszeć, że nie jest już kandydatem na prezydenta Radomia. Obaj politycy przekonywali Kaczyńskiego o swojej niewinności.
Prezes PiS dał im dwie godziny na znalezienie notariusza, przed którym złożą oświadczenie, że nie brali udziału w żadnych nielegalnych działaniach. Według naszego informatora takie oświadczenie na pewno złożył Kosztowniak.   W lutym 2016 r. kierująca sprawą łódzka delegatura CBA miała już gotowy materiał dla prokuratury. Na jego podstawie można było skierować do Sejmu wniosek o pozbawienie Kosztowniaka immunitetu poselskiego, a pozostałym od razu postawić zarzuty. Tak się jednak nie stało. Jak ustali dziennikarze w toku swojego śledztwa, dowodzący operacją "Pierwszak" funkcjonariusz został od niej odsunięty i odszedł ze służby. " https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Radom.-Suski-i-Kosztowniak-zamieszani-w-afere-korupcyjna-Sledztwo-CBA

--
Bruno

Data: 2018-08-30 09:51:34
Autor: Pajdak
Z serii "Prawi i Sprawiedliwi" odc. "Zamiast prokuratora i sądu"
Użytkownik "Bruno Brunowski" <brunoj@interia.pl> napisał w wiadomości news:5765c92d-c11c-4e6a-98bf-4f2005df0daagooglegroups.com...

W lutym 2016 r. kierująca sprawą łódzka delegatura CBA miała już gotowy materiał dla prokuratury. Na jego podstawie można było skierować do Sejmu wniosek o pozbawienie Kosztowniaka immunitetu poselskiego, a pozostałym od razu postawić zarzuty.
Tak się jednak nie stało. Jak ustali dziennikarze w toku swojego śledztwa, dowodzący operacją "Pierwszak" funkcjonariusz został od niej odsunięty i odszedł ze służby. "
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Radom.-Suski-i-Kosztowniak-zamieszani-w-afere-korupcyjna-Sledztwo-CBA

--

No to może wypić brudzia z senatorem Kogutem (PiS).
Suski jest umoczony równiez w Amber Gold.
Razem z Rydzykiem.

CL

Z serii "Prawi i Sprawiedliwi" odc. "Zamiast prokuratora i sądu"

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfona

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo