sytuacją z 46 minuty może się schować, bo to mógł być szok związany z
czystą sytuacją, a Sobiech taki szok przeżywał chyba z pięć razy i za
każdym razem tak samo. Szybki mecz z masą sytuacji, szkoda że nie
skończył się remisem 3:3 albo wyżej, Ruch niech sobie pluje w brodę, bo
Lechia i tak gra już rekreacyjnie, a jemu puchary mogą uciec. Na duży
plus w Lechii Dawidowski, Surma i Nowak, na plus zwykły Lukjanovs i
warunkowo Kapsa, w Ruchu tradycyjnie duet Grzyb-Straka

Ciagle sobie powtarzam ze przezstane chodzic na mecze bo czytajac takie relacje mam wrazenie ze w TV lepiej to wyglada. I co, potrafie wytrwac w swoim postanowieniu do... nastepnego meczu. To co gra na Traugutta Nowak z Surma to jest jeden wielki dramat, mnostwo niecelnych podan, hmmm, nawet nie niecelnych a najczesciej podan do nikogo.

Nowak od 3-4 spotkanie nie potrafi dosrodkowac ze stajacej pilki (wolne, rozne) i z uporem maniaka Kafarski postanowil ze moze kiedys wyjdzie mu takie zagranie, kazde dosrodkowanie jest na wysokosci ~1,5m z czym obroncy przeciwnikow nie maja najmniejszego problemu, a jak juz stanie przed bramkarzem kilka metrow to.... podaje tak bylo w meczu z Polonia B. i z Ruchem. Najwiekszym dramatem jest to ze Dawidowski po 3 (?) latach przerwy wchodzi do druzyny i poza Lukjanowsem nie ma z kim grac poprostu.

wykorzystywali na maksa i żeby grał Nowak i Kowalczyk... albo Kaczmarek,
bo zawsze mi się mylą. Ten taki bardziej kwadratowy i z włosami.
Kaczmarek jednak, ale ja sobie mogę chcieć, bo nie jestem trenerem i nie
musze się znać :-)

Ech, ci kibice... zawsze najbardziej krytyczni wobec swoich :-)

Najwiekszym dramatem jest to ze Dawidowski po 3 (?) latach przerwy wchodzi do druzyny i poza Lukjanowsem nie ma z kim grac poprostu.