Data: 2009-02-21 16:29:31 | |
Autor: Seba | |
kupujecie oleje na aukcjach w necie? np castrol magn atec 4l za 72zł :/ podejrzane????? | |
Witam, Tak. nie wiem czy warto kupic w necie od sprawdzonego sprzedawcy, czy Wybierz konkretnego (sprawdzonego) sprzedawce i po problemie. -- Pozdrawiam Sebastian S. |
Data: 2009-02-21 09:21:00 | |
Autor: arek.pp | |
2 razy kupowałem magnateki 5W40 (znajmy tez) od dostawców z Wrocławia
i Szczecinia i oleje są w porzadku. Po 2 latach i 30 kkm wszystko ok. Nie bede reklamowac sprzedawców, ale sa znani na Alledrogo. Olej, który miał dostawca z Wrocławia (TXT 5W40 w 1 litrówkach) zobaczyłem po raz pierwszy na półkach sklepowych w zeszłym roku w sklepie na Słowacji, wiec moze to prawda, ze sa to oleje zza granicy, a u nas Castrol konfekcjonuje olej z naszych rafinerii. |